Bureau NVS-NVL

Het Bureau is bereikbaar van maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 16.30 uur via 030 - 760 9 760 en bureau@nvs-nvl.nl      

Het Bureau NVS-NVL bestaat uit:

Tessa Leonard 1  

 

 

 

 




Tessa Leonhard
Directeur
t.leonhard@nvs-nvl.nl

 

 

  

Sandra 

 

 

 

 

 


Sandra Mors
Beleidsmedewerker LOB vo en mbo
Aanwezig op: woensdag
s.mors@nvs-nvl.nl

 

 

 

 Elzeline

 

 

 

 

 


Elzeline Bergisch
Beleidsmedewerker Leerlingondersteuning
Aanwezig op: woensdag
e.bergisch@nvs-nvl.nl 

 

 

  

Nadia 

 

 

 

 

 

 
Nadia Koning
Hoofdredacteur Bij de Les 
Communicatieadviseur
Aanwezig op: maadag, woensdag en donderdag
communicatie@nvs-nvl.nl

 

 

Kristella Hak 

 

 

 

 

 

 
Kristella Hak
Coördinator NVS-NVL Academie

Aanwezig op: maadag, woensdag en donderdag
k.hak@nvs-nvl.nl

    

 

 

 blanco Z

 

 

 

 

 

 

Vacature (vervuld)
Projectmedewerker
Aanwezig:
academie@nvs-nvl.nl

 

 

 

Petra 

 

 

 

 

 


Petra van Gool
Organisatie- en communicatiemedewerker
Aanwezig op: maandag t/m donderdag
p.vangool@nvs-nvl.nl

 

 Sven Vossenberg

 

 

 

 

 


Sven Vossenberg
Projectmedewerker communicatie
Aanwezig op: woensdag en donderdag
s.vossenberg@nvs-nvl.nl

 

 

Jeanet 

 

 

 

 

 

 
Jeanet Beerthuijzen
Administratief medewerker
Aanwezig op: dinsdag t/m donderdag
j.beerthuijzen@nvs-nvl.nl

 

 

 

 2

 

 

 

 

 


Sara Assoussi
Administratief medewerker
Aanwezig op: dinsdag t/m donderdag
s.assoussi@nvs-nvl.nl

 

  

 

Soraya 

 

 

 

 

 

 
Soraya Lagerweij
Financieel medewerker
Aanwezig op: dinsdag
administratie@nvs-nvl.nl